Jdi na obsah Jdi na menu
 


Utkání se sehrálo na hřišti na Květňáku a náš soupeř byl tým FC Mufíci.Soupeř byl hned od úvodu lepší a šel do rychlého vedení 0:2.Náš tým se prosadil až po chvilce když snižoval na 1:2 Robert Knobloch.Pak byl již na hřišti pouze jeden tým.Kofíci se jen hádali a Mufíci toho využili!Serií branek šli do vedení 1:7.Soupeř si lépe podával míč a měl lepší hru na jeden dotek.Na 2:7 pak korogoval znovu Knobloch.Z naší strany nejlepší hráč.V utkání nám opět chybělo pár hráčů,ale to náš tragický výkon neomlouvá!V závěru náš tým trošku zabral a přišli další branky-na 3:8 se prosadil Jirka Hess a na 4:9 skorigoval skore Honza Lejčko,který krásně prostřelil brankáře Mufíků.Ze soupeřovi strany se mi líbil Petr Čochnař.Doufám,že v příštích zápasech podáme lepší výkony.

 

Komentář:Ondra Kuchař

Sestava:Dalibába(G),Kuchař(C),Knobloch,Němeček,Vágner,Lejčko,Hess,Roháč.

 

Střelci:

1:2-Knobloch

2:7-Knobloch

3:8-Hess

4:9-Lejčko

 

Nejlepší hráči:Knobloch,Dalibába.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář